Zarasų rajono savivaldybė aukcione parduoda 2 butus

Ar jau skaitėte?

Zarasų rajono savivaldybės administracija elektroninio aukciono būdu, kurio vykdymo laikas: 2024-02-07 9.00 val. – 2024-02-08 13.59 val. (dalyvių elektroniniame aukcione registracijos pradžia 2024-02-05 00.00 val. pabaiga 2023-02-05 23.59 val.), parduoda:

- Reklama -

1. Butą su priklausiniais (45,43 kv. m.), Vilties g. 5 6, Šaulių k., Zarasų sen., Zarasų r. sav., kurio pradinė objekto pardavimo kaina 330,00 Eur. Pradinis įnašas turi būti ne mažesnis kaip 30,00 Eur. Registracijos mokestis 30,00 Eur.

Butą su priklausiniais (45,43 kv. m.), Vilties g. 5 6, Šaulių k., Zarasų sen., Zarasų r. sav., kurio pradinė objekto pardavimo kaina 330,00 Eur.

2. Butą su priklausiniais (bendras plotas – 53,28 kv. m.), unikalus Nr. 4398 3006 7014:0002, Ežerėnų g. 1-2, Štadvilių k., Zarasų r. sav., kurio Pradinė objekto pardavimo kaina 1980,00 Eur. Pradinis įnašas turi būti ne mažesnis kaip 190,00 Eur. Registracijos mokestis 30,00 Eur.

Elektroninį aukcioną organizuojančios institucijos darbuotojas, atsakingas už viešo aukciono vykdymą: rajono Savivaldybės administracijos Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus vyriausioji specialistė Brigita Dambrauskienė, Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37 101, el. p. brigita.dambrauskiene@zarasai.lt.

Objektų apžiūra: 2024-01-31. Apie pageidavimą apžiūrėti objektą būtina iš anksto informuoti darbuotoją, atsakingą už viešo aukciono vykdymą.

Dalyvių registravimas į elektroninį aukcioną vykdomas asmeniui prisijungiant specialiojoje interneto svetainėje (evarzytynes.lt) ir patvirtinant savo tapatybę svetainėje siūlomais asmens tapatybės nustatymo būdais (asmenys, norintys dalyvauti aukcionuose, su informacija gali susipažinti tinklalapyje http://info.registrucentras.lt/faq/evs).

- Reklama -

Asmuo, pateikdamas dokumentus registruotis į konkretų elektroninį aukcioną, turi būti sumokėjęs dalyvio registravimo mokestį ir garantinį įnašą, kurių dydžiai nurodyti skelbime šalia konkretaus objekto. Mokėjimai atliekami į Zarasų rajono savivaldybės administracijos AB „Swedbank“ esančią sąskaitą Nr. LT947300010042131963.

Minimalus parduodamų objektų kainos didinimo intervalas – 100 Eur (Vienas šimtas eurų).

Atsiskaitymo už parduotų objektų terminas ne ilgesnis kaip 10 kalendorinių dienų po objekto pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo.

Potencialus pirkėjas, pervesdamas lėšas už parduodamą viešo aukciono būdu objektą, privalo apmokėti mokestį už banko paslaugas.

Valstybinį mokestį notarui ir kitus notaro mokesčius, susijusius su pirkimo-pardavimo sutartimi, moka pirkėjas.

Zarasų rajono savivaldybės informacija

TOP naujienos

„Inreal“ grupė užbaigė „Miško vėtrungių“ projektą Nidoje

„Inreal“ grupė užbaigė „Miško vėtrungių“ rekonstrukcijos-konversijos projektą Nidoje (Vėtrungių g. 358, Neringa1). Buvę sandėliai rekonstruoti į du poilsio paskirties pastatus, kurių bendras plotas –...

„Bonava Lietuva“ gavo leidimą pirmojo daugiabučio statyboms Vilniuje – Pašilaičiuose iškils „Vakarų lėnas“

Švedijos kapitalo nekilnojamo turto (NT) bendrovei „Bonava Lietuva“ Vilniaus miesto savivaldybė suteikė leidimą pradėti projekto „Vakarų lėnas“ statybas Vilniaus Pašilaičių mikrorajone. Imtis darbų bendrovė...

Laistome augalus: kaip nuobodžią rutiną paversti malonia pramoga?

Perfrazuojant garsią frazę iš vieno filmo, „su dideliu augalų kiekiu ateina ir didžiulė atsakomybė juos prižiūrėti“. Kai balkonus ir terasas jau puošia galybė gėlių,...

5 mitai apie polistireninį putplastį statybose: pasitikrinkite, ar jais vis dar tikite

Polistireninis putplastis yra itin degus, visiškai neperdirbamas ir juo mėgsta smaguriauti įvairūs graužikai – šie ir panašūs mitai vis dar gajūs visuomenėje. Ypač –...

Gudrybė našlaitėms sustiprinti: jos žydės kaip pašėlusios ir bus atsparios ligoms 

Našlaitės yra vienos populiariausių pavasario gėlių, kurios pačiomis įvairiausiomis spalvomis bene anksčiausiai nuspalvina terasas ir balkonus. Jos yra nereiklios, nebrangios, pakenčia net nedideles pavasarines šalnas ir yra puikus pasirinkimas turint vaikų, mat jų žiedlapiai...

Kaip išsirinkti stalą darbui namuose?

Dėl pasaulinės krizės, kurią sukėlė pandemijos padariniai, visuomenė susidūrė su nauja realybe ir daugybe naujų iššūkių. Ne tik Lietuvoje žmonės susidūrė su nesugebėjimu toliau dirbti ir pereiti prie nuotolinio darbo sistemos. Atrodytų, kad tokio...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS